Поки учні нашої школи відпочивали і набиралися сил на канікулах, педагогічний колектив працював, при чому дуже навіть інтенсивно. Так один із канікулярних днів був виділений для обговорення питання мотивації навчання учнів різних вікових категорій. ![](/_nw/0/97571821.jpg)
План проведення даних педагогічних читань був напевно найбільшим за останні декілька років. По даному питанню звичайно ж, всі дослухалися до вчителів з величезним досвідом і численними прийомами, які б давали учням стимул до вивчення певного предмету. Заступник директора з навчально-виховної роботи Климюк Н.В. поділилася власним досвідом як формувати та розвивати навчальну мотивацію; Кухарук Т. О. поділилася деякими своїми прийомами як підвищити навчальну мотивацію учнів, так само, як і Р
...
Читати далі »