Щорічно в жовтні проводиться місячник бібліотек.Цьогорічний місячник проходить під гаслом"Вірю в майбутнє твоє,Україно".В рамках цієї події учні 6-А класу разом зі своїм класним керівником Рощиною Адріаною завітали до бібліотеки - філії с. Скобелка. Алла Андріївна Ваврик провела бібліотечний урок,на якому розповіла цікаві факти з історії України,провела вікторину. Кожен із відвідувачів обрав собі книжечку до читання та отримали закладки в подарунок.
![](/_nw/7/s89754922.jpg)
![](/_nw/7/s75768104.jpg)
![](/_nw/7/s63993519.jpg)
![](/_nw/7/s30869658.jpg) |