В рамках місячника шкільної бібліотеки бібліотекарем Каменчук Н.Ф. було проведено тиждень бібліотворчості "Тепло своїх долонь і серця, я Україні віддаю". До шкільної бібліотеки завітали читайлики учні 1 класу, 2 класу і 3 класу вони виготовили об'ємну аплікацію "Я люблю Україну". Здобувачі освіти 4 клас, 5 клас, розфарбували листівки для наших захисників і захисниць, а 6-Б клас працював над фліпбуком про "Мир","Все буде Україна"
![](/_nw/7/s83697014.jpg)
![](/_nw/7/s77209677.jpg)
![](/_nw/7/s73306789.jpg)
![](/_nw/7/s16379989.jpg)
![](/_nw/7/s62016245.jpg)
![](/_nw/7/s36695068.jpg)
![](/_nw/7/s00100004.jpg)
![](/_nw/7/s32695106.jpg)
![](/_nw/7/s32265885.jpg)
![](/_nw/7/s67888927.jpg)
![](/_nw/7/s61447923.jpg)
![](/_nw/7/s48632232.jpg)
![](/_nw/7/s35741353.jpg)
![](/_nw/7/s70958124.jpg)
![](/_nw/7/s91173757.jpg)
![](/_nw/7/s01593479.jpg)
![](/_nw/7/s21903327.jpg) |