Учитись важко, а учить - ще важче.
Але не мусиш зупинятись ти.
Як дітям віддаєш усе найкраще,
То й сам сягнеш нової висоти.
Атестація є суттєвим моментом у діяльності як керівника закладу освіти, усього педагогічного колективу, так і кожного педагогічного працівника, що прагне до самовдосконалення, самоствердження, до більш високого посадового статусу.
Разом з вчителями нашої гімназії атестувалися вчителі Бистровицької початкової школи.
![](/_nw/6/s49668516.jpg)
![](/_nw/6/s73664293.jpg)
![](/_nw/6/s57499928.jpg)
![](/_nw/6/s59455717.jpg)
![](/_nw/6/s48942063.jpg)
![](/_nw/6/s94794139.jpg)
![](/_nw/6/s16878138.jpg) |