З метою виховання в учнів поваги до закону і прав людини, інтересу до активної суспільної діяльності в межах правового поля, розвитку громадянської свідомості здобувачів освіти з 12 грудня по 16 грудня 2022 року проходив Тиждень права, який проводила вчитель історії та правознавства Рощина А.С
З учнями 5-9 класів було проведено бесіду :"Я - дитина і я маю права". Школярі переглянули відео "Права дитини" та "Вустами дітей", грали в інтерактивну гру "Розкажи про себе", заповнювали асоціативний кущ до поняття "Права дитини ", розглядали основні правила записані на хмаринках та розповідали, які у них є обов'язки.
Учням було запропоновано бліц - запитання " Ми і закон". Діти зачитували й обговорювали основні права дитини, які записані в Конвенції ООН про права дитини.
![](/_nw/6/s57240321.jpg)
![](/_nw/6/s43795383.jpg)
![](/_nw/6/s25503564.jpg)
![](/_nw/6/s32971115.jpg)
![](/_nw/6/s13454710.jpg)
![](/_nw/6/s24960357.jpg)
![](/_nw/6/s66679471.jpg)
Так, в рамках тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. |