7 грудня у свiтi вiдзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жiночi поколiння i передається як родинна цiннiсть вiд матерi до доньки.
Сьогоднi не часто можна побачити на сучаснiй жiнцi хустку. А дарма, адже хустка – це символ нашого народу, вона оберiг, що символiзує любов та свободу, вiрнiсть традицiям i патрiотизм. Свято української хустки сприяє збереженню та вiдродженню українських традицiй.
Тож, вiдроджуймо, поважаймо, пропагуймо нашi українськi традицiї — це генетичнi скарби нашого народу.
Учні гімназії долучилися до флешмобу "Українська хустина"
![](/_nw/5/s19262365.jpg)
![](/_nw/5/s42609983.jpg)
![](/_nw/5/s76930279.jpg)
![](/_nw/5/s45989428.jpg)
![](/_nw/5/s44456877.jpg)
![](/_nw/5/s12202487.jpg)
![](/_nw/5/s38991623.jpg)
![](/_nw/5/s38797281.jpg)
![](/_nw/5/s21340398.jpg)
![](/_nw/5/s12268565.jpg) |