Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. З 14 по 18 листопада в гімназії пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи:
Бібліотекарем Каменчук Н.Ф. була оформлена фотовиставка «Твій друг – безпечний рух».
![](/_nw/5/s40282400.jpg)
Урок-заняття "Надання першої домедичної допомоги при ДТП" проведено у 6 класі медичною сестрою Дмитрук О.Є.
![](/_nw/5/s75377797.jpg)
![](/_nw/5/s17753571.jpg)
![](/_nw/5/s81593573.jpg)
![](/_nw/5/s23679381.jpg)
![](/_nw/5/s27494583.jpg)
![](/_nw/5/s17273227.jpg)
Поліцейський СРПЛ ВП№2 м. Горохів Луцького РУП ГУНП у Волинській області сержант поліції Мунтян І.П. провів бесіду "Дотримання ПДР України, а також практичні заняття з учасниками освітнього процесу 1-9 класів.
![](/_nw/5/s73889693.jpg)
![](/_nw/5/s24300125.jpg)
![](/_nw/5/s89303380.jpg)
Класний керівник 2 класу Гладун О.О., провела бесіду " Безпечний рух-твій вірний друг"
![](/_nw/5/s86348263.jpg)
Виготовлення лепбука «БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» учнями 9 класу разом з педагогом-організатором Денисюк Н.Е.
![](/_nw/5/s37319930.jpg)
![](/_nw/5/s98307101.jpg)
![](/_nw/5/s21588713.jpg)
![](/_nw/5/s58053477.jpg)
Інтелектуально-пізнавальну гру «Безпека – це просто!» було проведено педагогом - організатором Денисюк Н.Е. у 7 класі.
Метою було визначити обізнаність школярів із темою «Безпека дорожнього руху», навчити безпечної поведінки на автошляхах та виховувати уміння працювати у команді.
![](/_nw/5/s32037272.jpg)
![](/_nw/5/s67055239.jpg)
![](/_nw/5/s88800878.jpg)
![](/_nw/5/s51241276.jpg)
![](/_nw/5/s10606586.jpg)
![](/_nw/5/s50778977.jpg)
![](/_nw/5/s49084585.jpg)
![](/_nw/5/s48347503.jpg)
Урок-заняття "Правила дорожнього руху" провела Денисюк Н.Е. у 3 класі
![](/_nw/5/s54562365.jpg)
![](/_nw/5/s55167015.jpg)
![](/_nw/5/s07966515.jpg)
![](/_nw/5/s94156567.jpg)
![](/_nw/5/s15098624.jpg)
![](/_nw/5/s88043684.jpg)
Виставка малюнків " Правила знай! Життя зберігай!"
![](/_nw/5/s93145121.jpg)
|