Акція «Смілива гривня» проводиться у гімназії з 05 жовтня по 27 жовтня, яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень.
Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги б боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Також завдяки акції ми хочемо підтримати патріотичний дух українців та поширити культуру благодійності, особливо серед дітей та молоді.
![](/_nw/5/s31660758.jpg)
![](/_nw/5/s01441468.jpg)
![](/_nw/5/s63395633.jpg)
![](/_nw/5/s33693857.jpg)
![](/_nw/5/s91423458.jpg)
![](/_nw/5/s11759115.jpg)
![](/_nw/5/s56374168.jpg)
![](/_nw/5/s33692358.jpg)
![](/_nw/5/s87384834.jpg)
![](/_nw/5/s82556355.jpg) |