Якубович О.А. вчитель української мови та літератури провела Тиждень доброчесності у 5-9 класах. Метою якого було ознайомлення учнів з поняттям "доброчесність",надання базових знань про корупцію та її негативні наслідки. Протягом тижня в класах проходили цікаві і пізнавальні виховні заходи. Здобувачі освіти за допомогою життєвих ситуацій ознайомилися із поняттям "доброчесність","інтелектуальна власність","відповідальність".
![](/_nw/4/s35159449.jpg)
![](/_nw/4/s41097710.jpg)
![](/_nw/4/s18449810.jpg)
![](/_nw/4/s45361322.jpg)
![](/_nw/4/s84509304.jpg)
![](/_nw/4/s60680056.jpg)
Денисюк Н.Е. класний керівник 8 класу провела заняття «Що таке корупція?»
![](/_nw/4/s75515908.jpg)
![](/_nw/4/s94435988.jpg)
![](/_nw/4/s44305095.jpg) |