Щоб навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в гімназії щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 13 вересня по 17 вересня.
У рамках Олімпійського тижня було проведено спортивне свято «Веселі старти» серед учнів 4-х класів вчителем фізкультури Касько Р.О.
![](/_nw/4/s64151258.jpg)
![](/_nw/4/s18859799.jpg)
![](/_nw/4/s19804468.jpg)
![](/_nw/4/s58642384.jpg)
![](/_nw/4/s05821785.jpg)
Вчитель фізкультури Юрчук В.М провів змагання з баскетболу серед дівчат та хлопців 8-9 класів. Перемогу здобули команда хлопців 8 класу та команда дівчат 9 класу.
![](/_nw/4/s36423373.jpg)
![](/_nw/4/s94699862.jpg)
![](/_nw/4/s68028820.jpg)
![](/_nw/4/s76063815.jpg)
![](/_nw/4/s27570264.jpg)
![](/_nw/4/s79161077.jpg)
"Веселі старти" між учнями 7 класами було проведено вчителем фізкультури Юрчуком В.М. Перемогли учні 7-Б класу.
![](/_nw/4/s19143006.jpg)
![](/_nw/4/s92978443.jpg)
![](/_nw/4/s72518879.jpg)
![](/_nw/4/s51826424.jpg)
![](/_nw/4/s85067221.jpg)
Педагог- організатор Денисюк Н.Е. провела урок- заняття "Подорож в країну Олімпію" у 2 класі.
![](/_nw/4/s73549023.jpg)
![](/_nw/4/s40782458.jpg)
![](/_nw/4/s51304243.jpg)
![](/_nw/4/s37130518.jpg) |