Для учнів 8 класу було проведено педагогом-організатором Денисюк Н. Е. бесіду "Торгівля людьми - сучасне рабство"
Метою якої було розповісти про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми,познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Також переглянули відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей», «Скажи «Стоп» торгівцям людьми».
![](/_nw/3/s53802642.jpg)
![](/_nw/3/s96861332.jpg)
![](/_nw/3/s77656935.jpg)
![](/_nw/3/s15637827.jpg)
|