«Народ Шевченка не забуває і ніколи не забуде. Поет живе в серцях свого народу».
Максим Рильський
Учні Скобелківської гімназії Горохівської МР люблять і шанують Великого Кобзаря. Вчителями української мови та літератури було проведено заходи, присвячені річниці від дня народження Т. Шевченка: організували цікаву і змістовну подорож життєвими і творчими шляхами поета, використавши фрагменти кінофільмів, аудіо та відеозаписи, книжкову виставку, ілюстративні матеріали.
До відзначення річниці долучились класні керівники, провівши літературні години «Велич Кобзаря».
![](/_nw/3/s64734120.jpg)
![](/_nw/3/s13514145.jpg)
Учні читали улюблені поезії поета, щоб по-сучасному оцінити минуле, а ще зрозуміти ту мужність і сміливість, любов до рідного народу, які виявив Т.Шевченко.
Активними учасниками свята були учні 6-А класу Захарчук Б., Кушинська К., Чернюк І., Чернюк Н., Сінькова І., учні 9 класу Козаченко В., Солтис Т., Вознюк С.,Поліщук Н., учні 8 класу Антонюк А. , Кислюк М., учениця 6-Б класу Тіскова В.
Учнівське самоврядування із задоволенням оформили кленове дерево " Життя і творчість Т. Г. Шевченка"
![](/_nw/3/s57483977.jpg)
![](/_nw/3/s00516953.jpg)
![](/_nw/3/s21829036.jpg)
![](/_nw/3/s52130129.jpg)
![](/_nw/3/s76869951.jpg)
![](/_nw/3/s81499626.jpg)
![](/_nw/3/s90013130.jpg)
![](/_nw/3/s34360925.jpg) |