Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну власне життя.
Педагог-організатор Денисюк Н.Е. разом з учнівським самоврядуванням провели уроки мужності «Я пишаюсь своєю Україною» у 5-9 класах. Діти мали можливість пригадати події, які відбувалися 7 років тому на майдані у Києві. Ознайомили всіх із поняттями гідності, відповідальності та свободи.
![](/_nw/3/s71312151.jpg)
![](/_nw/3/s42896313.jpg)
![](/_nw/3/s64924144.jpg)
![](/_nw/3/s72009883.jpg)
![](/_nw/3/s65221528.jpg)
![](/_nw/3/s56172654.jpg)
![](/_nw/3/s84758549.jpg)
![](/_nw/3/s09277656.jpg)
Діти щиро подякували тим, хто не шкодує свого життя заради нашого майбутнього, хто відстоює наше право жити у вільній незалежній державі
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та героїв війни на сході.
Ми повинні пам’ятати: Україна – незалежна демократична держава, а українці – вільний, гордий народ. Ніхто і ніщо не в змозі відібрати у нас нашу гідність, нашу Україну.
|