Учні 2 -Б класу та Дружина юних пожежників побували в гостях у рятувальників. Екскурсію організувала для учнів школи педагог - організатор Денисюк Н.Е.
![](/_nw/3/s90812941.jpg)
Заступник начальника 9 ДПРЧ Управління ДСНС України у Волинській області капітан служби цивільного захисту Шейник Андрій Леонідович розповів дітям про найбільш резонансні пожежі, які траплялися на території Горохівщини та області, про ліквідацію рятувальниками наслідків аварій, надзвичайних ситуацій.
![](/_nw/3/s13045396.jpg)
![](/_nw/3/s32353453.jpg)
![](/_nw/3/s38466397.jpg)
Школярі ознайомилися з будовою і технічними можливостями пожежного автомобіля, побачили спеціальний одяг та спорядження, яке застосовують у своїй діяльності рятувальники.
![](/_nw/3/s16855934.jpg)
Дітям нагадали, як правильно поводити себе з вогнем, куди звертатися за допомогою, як діяти у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.
![](/_nw/3/s74943364.jpg) |