Тисячі років людство шукає відповіді на філософські питання: «Кому відведена роль головного: чоловіку чи жінці?», «Хто перший?», «Хто зверху?» Хто розумніший, спритніший, уважніший – хлопці чи дівчата – з’ясовували й наші учні.
28 грудня у школі відбулося новорічне інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?», організатором якого була педагог-організатор Денисюк Н.Е. Вибір форми заходу зумовлений популярністю серед підлітків відомого телепроекту із Сергієм Притулою.
Дівчата намагалися довести хлопцям, що такі жіночі риси, як інтуїція і солідарність, швидкість і почуття гумору – формула успіху, що доводить теорему «Дівчата – кращі!». Але ж хлопці доводили протилежне: вони «брали» своїм стратегічним мисленням, чіткістю і злагодженою командною грою. Ох і емоції вирували у залі! До останньої хвилини не спадала напруга: хто ж зверху – хлопці чи дівчата?
Команду хлопців представляли Стельмащук Діма, Мельник Влад, Антонюк Андрій та Пирожок Артем. Команду прекрасної половини складали Калінович Дарина, Вознюк Соломія, Швейгер Катя та Трофимчук Софія.
![](/_nw/2/s12217856.jpg)
![](/_nw/2/s00091776.jpg)
Ведучими цього вечора були: педагог-організатор Денисюк Н.Е. та заступник з навчально-виховної роботи Климюк Н.В.
![](/_nw/2/s41458554.jpg)
Конкурсно-розважальна програма складалася з 7 раундів та фінального конкурсу, а оцінювало конкурсантів поважне журі у складі директора школи Мельничук Г.П., класовод 3 кл. Гладун О.О. та класовод 4 кл. Панасюк Л.О.
![](/_nw/2/s35838024.jpg)
Спочатку учасники мали завдання скласти слово. Дуже динамічна забава «Збери літери»
![](/_nw/2/s08843275.jpg)
![](/_nw/2/s50593470.jpg)
ІІ раунд - «Хто я»
![](/_nw/2/s05161071.jpg)
Дуже цікавим і веселим був IІІ раунд - «Загадковий предмет».
![](/_nw/2/s83738155.jpg)
![](/_nw/2/s10534088.jpg)
![](/_nw/2/s01386264.jpg)
«Відгадай мелодію» - таку назву мав ІV раунд.
![](/_nw/2/s21058186.jpg)
![](/_nw/2/s39391006.jpg)
«Зірки в ряд» - таку назву мав V раунд. Потрібно було розмістити суперників на місця відповідно до критерію (за кількістю підписників в Інстаграмі) та (найбільша кількість фото в Інстаграм).
![](/_nw/2/s29117885.jpg)
![](/_nw/2/s07390027.jpg)
«Читай по губах» -VІ раунд
![](/_nw/2/s56082091.jpg)
![](/_nw/2/s64920357.jpg)
VІІ раунд -«Чоловік чи жінка»
![](/_nw/2/s59142457.jpg)
Гра була напруженою, емоційною. Ніхто з учасників не хотів здавати позиції. Уболівальники були розділені на дві частини: хлопці і дівчата. Кожна сторона активно скандувала: «Дівчата!» та «Мужики!»
Команді, яка вигравала у тому чи іншому раунді, давалась можливість отримати бонусне запитання.
![](/_nw/2/s47822809.jpg)
Гра була захопливою та непередбачуваною, ніхто з учасників до останнього моменту не здавався. Зал активно підтримував конкурсантів та вболівав за своїх друзів.
Переможця визначив останній фінальний конкурс «Зберіть ведучих на відпочинок»
![](/_nw/2/s48630101.jpg)
![](/_nw/2/s25578360.jpg)
![](/_nw/2/s18162671.jpg)
![](/_nw/2/s65045417.jpg)
![](/_nw/2/s52290643.jpg)
Перемогли хлопці! Однак дівчата так завзято боролися, що не залишили нам сумнівів: вони в нас найкращі!
На переможців та всіх присутніх чекала новорічна дискотека
Музичні номери представили учні 6- 9 класів, яких підготувала вчитель музичного мистецтва І.В. Гладун.
![](/_nw/2/s43766427.jpg)
![](/_nw/2/s51842489.jpg)
![](/_nw/2/s55034962.jpg)
![](/_nw/2/s56114004.jpg) |