Хто людям добро робить,
того Господь Бог любить.
Під таким девізом бібліотекар Каменчук Н.Ф. разом з учнями 5-Б класу підготували виступ про Святого Миколая «Як-то він по світу ходить, як дарунки дітям носить »
Ведучі свята Шумчук Юля і Бобко Андрій запросили учнів молодших класів у світ доброти, чуйності , милосердя.
![](/_nw/2/s24733646.jpg)
І у цьому їм допомагали ангели, роль яких майстерно виконували Названська Діана і Харлінська Софія.
![](/_nw/2/s90815749.jpg)
Але не все так просто: із пекла прибігли чортики (Вербицький Максим і Солтис Дарина), які навчали дітей всякого лиха, але лінюхів у нас нема. Про це гарно заспівали учні 1 класу, затанцювали танець Ангелів хореографічний колектив «Ритм», заспівали учні 7 класу (Шумчук Вікторія, Іванюк Валерія).
![](/_nw/2/s29148002.jpg)
![](/_nw/2/s25328524.jpg)
![](/_nw/2/s97342653.jpg)
![](/_nw/2/s94619330.jpg)
![](/_nw/2/s26626910.jpg)
![](/_nw/2/s82671699.jpg)
Кульмінацією свята став прихід Святого Миколая (Стельмащук Дмитро), який привітав всіх зі святом і разом з усіма учнями заспівали улюблену пісню Миколая «Ой, хто, хто Миколая любить»
![](/_nw/2/s29965298.jpg) |