Урочисто на загальношкільній лінійці відбулася у нашій школі інавгурація президента шкільного парламенту Польчик Тетяни, учениці 8 класу.
![](/_nw/2/s32995546.jpg)
Під час святкової лінійки шкільна родина познайомилася з новообраними членами парламенту. На очах у всіх новообраний президент склала присягу, у якій пообіцяла втілювати в життя свою передвиборчу програму, піклуватися про збереження шкільних традицій та примножувати добру славу школи.
![](/_nw/2/s24304863.jpg)
З словами привітання виступила директор школи Ганна Петрівна. Вручила булаву, як символ влади та побажала Тетяні успіхів та наснаги, шкільному парламенту – творчого горіння у здійснені намірів президента, а виборцям справдження їхніх надій та сподівань.
![](/_nw/2/s55318356.jpg)
Ми сподіваємось, що новий президент і його команда збережуть і примножать традиції нашої школи. |