10 жовтня відбулися вибори президента шкільної демократичної республіки "Держава успіху".
Серед кандидатів було двоє учнів нашої школи:
Польчик Тетяна (8 клас) та Харлінська Соломія (8 клас)
На основі кращих шкільних традицій кандидати в шкільні президенти розробили програму своїх планів та дій на посаді президента школи.
![](/_nw/2/s41215422.jpg)
![](/_nw/2/s92189516.jpg)
![](/_nw/2/s57593252.jpg)
![](/_nw/2/s50324987.jpg)
![](/_nw/2/s71086913.jpg)
![](/_nw/2/s28764798.jpg)
![](/_nw/2/s46703129.jpg)
![](/_nw/2/s36479012.jpg)
![](/_nw/2/s40803164.jpg)
У голосуванні брали участь 122 учні та 21 вчитель. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування президентом школи стала Польчик Тетяна.
![](/_nw/2/s46186316.jpg)
![](/_nw/2/s53380247.jpg)
![](/_nw/2/s68447757.jpg)
![](/_nw/2/s70621067.jpg)
Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді. Ми всі очікуємо приємних нових змін в нашій школі. |