З 09. 09 по 13.09 у школі було проведено тиждень Олімпійського руху під девізом «Олімпійський спорт – свято миру, дружби і прогресу.»
У спортивному залі школи була створена галерея фотоілюстрацій спортсменів, які займаються різними видами спорту. Учні старших класів підготували і проводили флешмоб для учнів початкової школи. Було проведений турнір з шашок, конкурс - змагання «Малюк бол».
![](/_nw/2/s25549247.jpg)
![](/_nw/2/s30273400.jpg)
![](/_nw/2/s84658739.jpg)
![](/_nw/2/s30260982.jpg)
![](/_nw/2/s89531769.jpg)
![](/_nw/2/s72611040.jpg)
І на завершення тижня було проведено спортивне свято «Братик, сестричка і я – спортивна сім’я». За підсумками змагань ІІІ місце зайняла сім'я Тіскові, ІІ – сім'я Пирожок, а переможцями стали сім'я Іванюк зайнявши І місце.
![](/_nw/2/s27527499.jpg)
![](/_nw/2/s88216926.jpg)
![](/_nw/2/s75683485.jpg)
Учні школи активно приймали участь у заходах, які були проведені на протязі тижня. Всі переможці відзначені грамотами. |