День пам'яті жертв голодомору
![](/_nw/2/s30038490.jpg)
24 листопада український народ вшановував День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр. Напередодні, 23 листопада для школярів початкової школи урок пам’яті жертв голодомору підготувала педагог-організатор Денисюк Н.Е. разом із класоводами Гладун О.О. та Панасюк Л.О.
![](/_nw/2/s40672065.jpg)
![](/_nw/2/s78185613.jpg)
![](/_nw/2/s00263561.jpg)
Метою цього уроку було визначити суть, причини та наслідки Голодомору 1932-1933рр. вшанувати пам'ять його жертв.
![]() |