Козацькі забави - 2017
Командні змагання – це змагання між класами, в яких враховується командна робота. 24 листопада 2017 року, у нашій школі відбулися шкільні змагання «Козацькі забави» між учнями 8-9 класів. Основною метою «Козацьких забав» було виявити бажання та інтерес учнів до участі в спортивних іграх.
![](/_nw/1/s94131586.jpg)
![](/_nw/1/s15302248.jpg)
![](/_nw/1/s28695143.jpg)
![](/_nw/1/s38309739.jpg)
![](/_nw/1/s55969302.jpg)
![](/_nw/1/s45554684.jpg)
![](/_nw/1/s70683002.jpg)
![](/_nw/1/s48018990.jpg)
![](/_nw/1/s33951319.jpg)
![](/_nw/1/s52989713.jpg)
![](/_nw/1/s39859323.jpg)
![](/_nw/1/s52733602.jpg)
![](/_nw/1/s57216518.jpg)
Звісно, було багато перешкод на шляху до перемоги, але завдяки згуртованості команд і сміливості кожного учасника все-таки серед конкурентів знайшлись ті, хто дійшов до головної мети цього конкурсу – перемоги. Під час проведення цих змагань кожен клас зміг випробувати свої сили та командний дух.
Звичайно, фінал був неочікуваний та хвилюючий, але вирвали перемогу змагань учні 9 класу.
![](/_nw/1/s51719995.jpg)
Організаторами «Козацьких забав » були вчитель фізичного виховання Касько Раїса Олексіївна та педагог-організатор Денисюк Ніна Ельчинівна. |