«Чисто не там, де часто прибирають, а там – де не смітять».
Учні школи разом з класними керівниками та вчителями займалися прибиранням своїх територій, щоб шкільне подвір’я було доглянутим і милувало око перехожих.
Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану навчальні території , спортивні майданчики. Висаджено багаторічні дерева (яблуні) та квіти.
Озеленення навчальних закладів відіграє важливу роль у вихованні підростаючого покоління, розвиває в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються, активізує пізнавальну, творчу та просвітницьку діяльність школярів.
![](/_nw/1/s65865360.jpg)
![](/_nw/1/s84790062.jpg)
![](/_nw/1/s50959119.jpg)
![](/_nw/1/s02097277.jpg)
![](/_nw/1/s06093204.jpg)
Учнівським самоврядуванням було упорядковано пам'ятник загиблим воїнам.
![](/_nw/1/s99554328.jpg)
![](/_nw/1/s66618846.jpg)
Був проведений волонтерський рейд «А ми до вас у потрібний час» - допомога людям похилого віку.
![](/_nw/1/s75950023.jpg)
![](/_nw/1/s58131390.jpg)
Приємно те, як відповідально поставилися до проведення даної роботи учні школи. Це означає, що розмови, бесіди, виховні години вчителів не проходять безслідно. І наші учні уже повноцінні і свідомі члени суспільства. |